Δείτε τους ορισμούς της ΚΕΔ για την 19η αγωνιστική του 1ου ομίλου της Γ’ Εθνικής.
Ο διαιτητής Σάββας Σιδηρόπουλος του συνδέσμου Έβρου σφυρίζει το ματς του ΑΟΚ στην Ξάνθη με τον Ορφέα. Ο Παναγιώτης Χρυσοβαλάντης Τσοπουλίδης από την Ξάνθη ορίστηκε στο τοπικό ντέρμπι του Νέστου με τον Κεραυνό Πέρνης ενώ στο ματς του Αετού Οφρυνίου στο Καλαμπάκι διαιτητής θα είναι ο Θωμάς Μαυρίδης από την Πέλλα.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ – ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ( ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜ. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ )
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ)
ΒΟΗΘΟΙ: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ, ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΕΠΣ ΔΡΑΜΑΣ)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ)
ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ( ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜ. ΣΕΡΡΩΝ )
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΦΟΥΣΤΑΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΒΟΗΘΟΙ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ, ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ (ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ (ΕΠΣ ΚΙΛΚΙΣ)
Α.Ε. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ( ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ )
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ)
ΒΟΗΘΟΙ: ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΜΙΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΠΣ ΠΕΛΛΑΣ)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ (ΕΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ ( ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ )
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ (ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ)
ΒΟΗΘΟΙ: ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΙΛΙΑΣ, ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ)
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ( ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜ. ΦΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ )
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΑΝΕΣΤΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ (ΕΠΣ ΞΑΝΘΗΣ)
ΒΟΗΘΟΙ: ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ, ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ – Α.Ο. ΚΑΒΑΛΑ ( ΓΗΠΕΔΟ: ΔΗΜ. ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ )
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ (ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ)
ΒΟΗΘΟΙ: ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ), ΓΚΙΟΣΗ ΜΑΡΙΟΣ (ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΠΣ ΣΕΡΡΩΝ)
ΑΣΠΙΔΑ ΞΑΝΘΗΣ – ΠΑΟΚ ΚΟΣΜΙΟΥ ( ΓΗΠΕΔΟ: ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ )
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΤΣΙΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ – ΡΑΦΑΗΛ (ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΒΟΗΘΟΙ: ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΕΠΣ ΚΑΒΑΛΑΣ)
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ: ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΕΠΣ ΕΒΡΟΥ)
ΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΥΠΌΛΟΙΠΩΝ ΟΜΙΛΩΝ ΤΗΣ Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ
Μου αρέσει αυτό:
Like Φόρτωση...